logos2 min

+380 (67) 67-93-800

+380 (97) 128-12-56

tnk.bud2009@gmail.com

 
В народі всі шукають доступний, дешевий і якісний матеріал. Вже понад 100 років цей матеріал виробляється в Україні і всі називають його по-різному, пропонуюмо Вам детальний опис нашого блока який містить такі назви (Євроблок, Бетоний блок, Шлакоблок, Мучкоблок, Відсівоблок, Вібропресований блок, Стіноблок, Камінь стіновий).

Євроблок «TНК-Буд ™»

В асортимент нашої продукції входить такий будівельний матеріал як євроблок. Євроблок «ТНК-Буд» дуже популярний і затребуваний. Він може застосовуватися як для повного будівництва будівель будь-якого типу, так і для часткової споруди. Мається на увазі використання відразу декількох будматеріалів для виконання всіх робіт. Наприклад, використання цегли і євроблоку або ж інші спільні варіації будматеріалів.
Цегла на ринку будматеріалів зарекомендувала себе як якісний і надійний продукт вже давно, але людина за своєю природою завжди прагне знайти лазівку, знайти щось краще і, що важливо, більш доступне. Саме прагнення до наділення будматеріалів особливими і необхідними якостями в кожному конкретному випадку було поштовхом до широкого виробництва і використання євроблоків. Доречі з нашого євроблока можна сміло будувати септики! підвальні приміщення! чого неможна зробити з цеглою.
Дрібний щебінь, пісок, відсів - це основні матеріали, що містять євроблоки «ТНК-Буд». І, виходячи з таких даних, можна здогадатися, що і ціна на них буде невисокою. Давно вже не секрет, що побудувати будинок з євроблоки куди дешевше, ніж з цегли. Ну а, тут, звичайно, можна посперечатися з приводу, а що краще використовувати: цегла або євроблок? Ось тут то і вступають в силу все знання про оптимальне співвідношення щільності, теплопровідності, ваги, звукоізоляції і, що дуже важливо, стійкості блоку до атмосферних впливів.

Наведемо приклад на будівництво гаража з розміром 6мх4мх3м з цегли та блоку (2015 рік)

Матеріал

1м3 з розчином

Кіл-ть розчину

Робота за 1од.

Загалом 1м3

Євроблок «ТНК-Буд»

62,5 шт

0,126 м3

3,5 грн.

945 грн.

Цегла рядова

395 шт.

0,253 м3

0,7 грн.

1032 грн.

Кладка стіни з цегли виконується в 1 цеглу тобто ширина стіни 25 см , а кладка з євроблоків виконується в половину блоку тобто 19 см. Доставка матеріалу не враховується так як вона однакова для наших будівельних матеріалів, а ось на доставці розчину ми ще заощадимо 150 грн так як його потрібно буде менше на 2.35 м3.


Цегла 5925 шт. х 1.40 грн. = 8295 грн., Розчин 3.8м3 х 800 грн (з доставкою) = 3040 грн + заплатити за роботу 700 грн / тис = 4150. (Вага = 27150 кг.) Сума виходить 15500 грн. Євроблоки "ТНК-Буд" 712 шт х 10 грн = 7120 грн., Розчин 1,4 м3 х 800 грн. (З доставкою) = 1120 грн. + робота за 1 блок 3.5 = 2503 грн.(Вага = 15260кг). Сума виходить 10743 грн.


Економія 4750 грн !!! Економія ваги = 12 тонн. Тут істотно зіграла ширина стіни з блоків можна побудувати 19 см стінку, а з цегли тільки 25см (звичайно можна і 12см, але на який термін цієї стіни вистачить )

Ви задасте питання, а що ж з теплопровідністю, що буде тепліше? Євроблоки мають повітряні порожнечі, завдяки ним теплопровідність у блоків майже така ж як і у цегли (див. таблицю). Відповідь з цього приводу однозначна, будь-яку стіну все-одно потрібно утеплювати, будь то газоблок або цегла, так як міст холоду в основному проходить через шви розчинів, а у цегли як ми бачимо цих розчинних швів буде набагато більше. А на зекономлені гроші можна купити весь утеплювач.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція або просто потрібна порада, тоді звертайтеся до нас. Ми допоможемо Вам порахувати кількість блоків з урахванням дверей, вікон тощо.
Бетоний блок ТНК-Буд™ на 100% екологічно чистий, зроблений тільки з природних матеріалів. Без шкідливих домішок, з нульовим вмістом глини.
Мучкоблок ТНК-Буд™ вогнетривкий, повністю не горючий. Може бути під впливом вогню гранично довгий термін, без шкоди самому блоку.
Відсівоблок ТНК-Буд™ калібрований, тобто геометричні розміри блоку на стільки точні, що побудована стіна не потребує вирівнювачої штукатурці.
При будівництві стіни із Стіноблоків ТНК-Буд™ економія розчину становить від 40% до 60%, в порівнянні з цеглою.
Гарантійний термін служби будівлі побудованого Евроблока ТНК-Буд™ перевищує 50 років. Це самий довговічний будівельний матеріал у світі.
При будівництві будівлі з Шлакоблока ТНК-Буд™ за технологією "термоблок", собівартість будівництва знижується вдвічі, в порівнянні зі звичайним будівництвом.
Будівельний блок ТНК-Буд™ - це блок призначений для будівництва несучих конструкцій. Блок виготовлений з наджорсткого бетону, що дозволяє йому бути міцніше звичайного бетону.
Конфігурація блоку повністю виключає містки холоду і дозволяє блоку мати високі тепло ізоляційні характеристики. У стіні, побудованої з Евроблока ТНК-Буд™, утворюються сполучені повітряні камери.
Будівельний блок Евроблок ТНК-Буд™ - це блок виготовлений з наджорсткого бетону, що дозволяє йому мати низьку водопроникність і не руйнуватися під впливом вологи.
У стіні, побудованої з вібропресованих блоків ТНК-Буд ™, утворюються ряд сполучених повітряних камер. Ці шари служать звукоізоляцією та робить цей блок звуконепроникаючим.