logos2 min

+380 (67) 67-93-800

+380 (97) 128-12-56

tnk.bud2009@gmail.com

Компанія ТНК-Буд пропонує продаж професійного обладнання "Prometal" для бетонних заводів.

Інженери компанії проводять проектування, налаштування професійного обладнання та навчання працівників виробництва. Також для потенційних клієнтів є можливість відвідати працюючий завод.

ТОВ «ТНК-Буд» пропонує послуги з продажу обладнання "Prometal" для бетонних заводів. На сьогоднішній день придбання бетонного заводу є вигідним і перспективним інвестиційним проектом. Це пов'язано з високим попитом на якісну бетонну продукцію (тротуарна плитка, євроблоки), без якої не обходиться жодне будівництво.

Вібропрес RHP500
rhp 500
Характеристики
Вібропрес RHP 400
Характеристики
Вібропрес RHP1000
Характеристики
Вібропрес RHP1500
Вібропреси - відмінне рішення для виробництва бетонної продукції. Обладнання для бетонних заводів поєднують в собі надійність та міцність конструкції і можливість складання ліній з виробництва різних видів бетонної продукції, причому як найпростіших, так і повністю автоматизованих. За допомогою вібропресів можна налагодити виробництво широкого спектру бетонних виробів: тротуарна плитка, блоки пустотілі та твердотільні, блоки ізоляційні, бордюри, садові блоки і т.д.
Купити європейське обладнання "Prometal" і налагодити власне виробництво - це економічно вигідне рішення як для великих компаній, які відчувають потребу в великих обсягах будматеріалу, так і для приватних осіб, які бажають відкрити власний бізнес. Продукція випускається в автоматичному режимі і відрізняється якістю і гарним зовнішнім виглядом.

Нова лінія вібропрес RHP1500, виготовлена у 2019 році. У ній були реалізовані сучасні інженерні ідеї: очищення матриці після засипання каретки нижнього шару у форму суміші, синхронна вібрація через редуктори. Ця машина може стати відмінним рішенням для виробництва бетонних елементі, а додаткове оновлення зробить виробництво ще більш ефективним.

Будівельним організаціям такий захід дозволить знизити витрати на закупівлю матеріалів, а власникам бізнесу будівництво бетонного заводу забезпечить високий дохід при мінімальних витратах на технічне обслуговування об'єкта.

Також при покупці обладнання, фахівці компанії ТОВ "ТНК-буд" проведуть навчання технології виробництва тротуарної плитки в діючому цеху.

Запис на презентацію

Ви маєте хорошу нагоду отримати цінну інформацію щодо обладнання Prometal, для цього Вам необхідно замовити презентацію. Заповніть, будь ласка, усі необхідні поля.