logos2 min

+380 (67) 67-93-800

+380 (97) 128-12-56

tnk.bud2009@gmail.com

Шановні клієнти!

Просимо Вас уважно ознайомитись із загальними умовами продажу продукції (надалі - Умови), які вважаються невід’ємною частиною договору купівлі-продажу, що укладаються покупцем і «ТНК-Буд» (продавцем), згідно глави 54 Цивільного Кодексу України. Ці умови є обов'язковими для обох сторін, якщо покупець і продавець не домовляться про щось інше в письмовій формі. Отже, будь-які погоджені продавцем і покупцем зміни до цих Умов або додаткові умови повинні бути викладені в письмовій формі та завірені підписами уповноважених представників.

Визначення термінів:

Продукція - бетонні вироби «ТНК-Буд», які стають предметом договору купівлі-продажу.
Виробник - Компанія «ТНК-Буд».
Клієнт - фізична або юридична особа яка має намір придбати або придбала продукцію компанії «ТНК-Буд» зі складу виробника.
Сторони - Виробник і клієнт разом.
 
Ціна - означає поєднання чистої роздрібної ціни продукції, стандартного пакування та завантаження на визначений Умовами транспортним засіб.
Тара - дерев’яні євро піддони та палети.
Транспортний засіб - бортовий автомобіль, що передбачає можливість бокового завантаження.

І. КОМЕРЦІЙНО-ТЕХНІЧНІ УМОВИ

1. Продукція компанії «ТНК-Буд» відповідає вимогам встановленим ДСТУ Б В.2.4 – 145:2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані» та ТУ У В.2.6-26.6-22344556-001:2005.
Виробник здійснює приймально-здавальні випробування Продукції відповідно до ДСТУ Б В.2.4 – 145 у лабораторії.
Періодичні випробування Продукція здійснюються спеціалізованими лабораторіями, акредитованими у системі УкрСЕПРО.
Сертифікаційні випробування проводяться за програмою органу із сертифікації акредитованому в системі УкрСЕПРО згідно з ДСТУ 3413.

2. У представництвах та точках продажу, які належать Виробнику, Клієнт має змогу отримати інформацію про умови експлуатації Продукції, взірці замощення, технологію укладання Продукції, асортимент, розміри, вагу бетонних елементів, їх кількість у транспортних піддонах, вартість транспортування та розвантаження Продукції.

3. Продукція продається на дерев’яних європіддонах та палетах, загорнута у стретч-плівку та стягнута поліпропіленовою стрічкою. Тара вважається зворотньою. При купівлі Продукції Клієнт залишає Виробникові грошову заставу за тару у сумі 50 грн. За бажанням Клієнта, тара підлягає поверненню Виробнику відповідно до цих умов.

4. Кожна палета (піддон) маркується етикеткою, яку Клієнт зобов’язаний зберігати упродовж всього гарантійного терміну для надання Виробникові у разі пред’явлення вимоги у зв’язку із недоліками проданої Продукції.

5. Продукція одного кольору може мати різні відтінки, оскільки вона виготовлюється із використанням натуральних складових (щебню, відсіву, піску, цементу). Різні варіанти відтінків одного кольору не вважається дефектом Продукції.

6. Значення дійсних відхилень геометричних параметрів Продукції не повинні перевищувати граничних значень, вказаних у таблиці:
7. Деякі типи продукції мають, окрім цілих елементів, також і елементи-половинки, які продаються в комплекті з цілими елементами в певному процентному співвідношенні. Можливий надлишок елементів-половинок поверненню не підлягає. Повний текст...