logos2 min

+380 (67) 67-93-800

+380 (97) 128-12-56

tnk.bud2009@gmail.com

Для виготовлення бруківки компанія «ТНК-Буд»використовує миту сировину, таку як щебінь і пісок, з додаванням у верхній шар гранітної крихти для кращого вигляду і якості бруківки. Підготовлену сировину подають до бетонного заводу, де перемішують з іншими компонентами (вода, цемент, барвники, добавки). Все проходить в автоматичному режимі дозування та визначення вологості суміші.
На виході отримують напівсухий бетон (з низьким водоцементним співвідношенням), розподілений для двох шарів тротуарної плитки - верхнього і нижнього. Ця бетонна суміш надходить до бункерів вібропреса.

Конструкція виробничої лінії забезпечує досконале автоматизоване дозування сировини і мікрохвильове визначення вологості бетону. У вібропресі бетонна суміш подається в спеціальну форму, в якій і відбувається вібраційне ущільнення. Сформовані вироби на спеціальних технологічних піддонах штабелюються для подальшого дозрівання в сушильну камеру. Сушильна камера дозволяє зберігати близько 2,0 тис. кв. м. бруківки одночасно.
Коли фігурні елементи досягають 70% твердості, продукція готова до проходження завершальних етапів виробничого циклу. Після контрольної ручної перевірки якості бруківка подається на спеціалізовану лінію упаковки і транспортуються на склад, де автонавантажувачем розподіляється в ряди, готові до відвантаження клієнтам.