logos2 min

+380 (67) 67-93-800

+380 (97) 128-12-56

tnk.bud2009@gmail.com

До тих пір, поки прилегла територія не упорядкована, будівництво не можна вважати завершеним. Мощення майданчиків, тротуарів і доріжок займає далеко не останнє місце в фінальній стадії облаштування житла, оскільки комфорт від використання ділянки і його зовнішній вигляд в чималому ступені залежать від навколишніх елементів.
Гантель Цегла Старе місто Старе місто безшовна Модерн
Тротуарна плитка від «ТНК-Буд» - один з таких елементів, що поєднують в собі як утилітарні якості, так і естетичність.

Бруківка від «ТНК-Буд» відрізняється від інших різновидів дорожньо-тротуарних покриттів. Одне з головних переваг нашої продукції – презентабельність, бруківка набагато красивіша від одноманітних асфальтних або бетонних покриттів.

Виробництво тротуарної плитки здійснюється за допомогою сучасного методу вібролиття. В процесі виготовлення застосовуються різні добавки. що дозволяють підвищити технічні та експлуатаційні характеристики готової продукції.
Тротуарна плитка позбавить пішохідні доріжки від бруду і утворення калюж. Завдяки цим якостям кожен покупець знайде для себе необхідну продукцію. Оскільки компанія є виробником, то ми повністю гарантуємо якість товарів, що випускаються, а так само пропонуємо доступні ціни на свою продукцію.

Широкий асортиментний ряд тротуарної плитки привертає велику кількість покупців. Ми пропонуємо придбати продукцію оптом і в роздріб на вигідних умовах. Існує гнучка система знижок для оптових покупців. Тротуарна плитка оптом є вельми вигідною пропозицією.