logos2 min

+380 (67) 67-93-800

+380 (97) 128-12-56

tnk.bud2009@gmail.com

Потертості лицьової поверхні бетонних виробів
Причини появи потертостей на облицювальному шарі:

Вироби з бетону складуються рядами на дерев’яному транспортному піддоні, упаковуються стрейч-плівкою і поліуретанової стрічкою. В середньому вага одного ряду виробів може досягати 140 кг. Вага одного піддону з продукцією може досягати 1700 кг, а висота - 90 см. Уникнути горизонтального розгойдування піддону при переміщенні (навантаження, транспортування, вивантаження) практично неможливо. Більше того, якщо транспортування здійснювалось за поганих дорожніх умов (через велику вагу, піддон з продукцією має інерцію).

Внаслідок горизонтальних розгойдувань піддону з продукцією може іноді відбуватися затирання нижніх рядів виробів верхніми рядами. - При облаштуванні покриття з тротуарної плитки, укладальники перевозять плитку на тачках до місця викладки, внаслідок тертя каменів один об інший можуть виникати потертості.

Тротуарна плитка призначена для активного використання пішоходами і автомобільним транспортом.

Тротуарна плитка, вироблена методом напівсухого вібропресування, має двошарову структуру - облицювальний шар і основний несучий шар. Бетон облицювального шару спеціально володіє високими характеристиками міцності проти стирання.

Показник стирання облицювального шару тротуарної плитки дуже низький і становить 0,7 г / см2 .

Товщина прокрашенного облицювального шару 5-6 мм. Це означає, що при всіх допустимих навантаженнях на стирання, облицювальний шар тротуарної плитки не зітреться протягом 30 років. Потертості не роблять деструктивного впливу на якість бетонного вироби.

Потертості - це прості подряпини, які зникають після якісного затирання піском швів при укладанні тротуарної плитки або в процесі подальшої експлуатації покриття за призначенням.

Потертості на тротуарній плитці зникають після декількох місяців експлуатації