logos2 min

+380 (67) 67-93-800

+380 (97) 128-12-56

tnk.bud2009@gmail.com

Компанія «ТНК-Буд» забезпечує оперативне виробництво будь-яких обсягів тротуарної плитки. Повністю механізований процес виготовлення виробів дозволяє нам зберігати високий темп. Всім клієнтам пропонується тротуарна плитка з доставкою.

Великі обсяги виробництва вимагають від нас і щохвилинної готовності забезпечити своєчасну доставку матеріалів до місця проведення робіт. Саме для цього у нас наявний власний автомобільний парк і кожен клієнт може замовити доставку тротуарної плитки по місту Хмельницький та області.
Кран-маніпулятор (до 15 тон, до 10 палет) - 25 грн/км (в обидві сторони + вивантаження 1 палета = 30 грн.)

Приклад: 8 піддонів до м. Красилів, ≈ 27 км х 2 = 54км х 25 = 1350 грн.
 
Щодо організації доставки дзвоніть на номер 067-301-56-10 Юра
Інформація щодо цін на доставку (в обидві сторони) продукції оновлена 1.03.17р.
Ми готові запропонувати вам найвигідніші умови оплати наших послуг з доставки. Вартість доставки бруківки завжди залежить не тільки від відстані до місця проведення будівельних робіт, а й обсягів продукції, яку необхідно доставити. Умови доставки завжди обговорюються окремо при здійсненні замовлення.

Для оптових замовників і постійних клієнтів діє система знижок, щоб ціна доставки тротуарної плитки завжди була вигідною для вас в довгостроковій перспективі. Вам буде набагато вигідніше співпрацювати з нами, ніж залучати сторонні компанії для перевезення будматеріалів.

Якщо вас цікавить тротуарна плитка з доставкою, то ви знайдете надійного партнера в особі компанії «ТНК-Буд»: зручні маршрути, своєчасне виконання домовленостей і найвигідніші ціни - тільки для вас!